| Τραχύτητα | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
| Ονομα | Μέρη χύτευσης |
|---|---|
| Επιφάνεια | Επικάλυψη, ηλεκτροφόρηση κ.λπ. |
| Μερών υλικό | Εξαρτήματα κράματος αλουμινίου / ψευδαργύρου / μαγνησίου |
| Κοιλότητα μούχλα | ΜΟΝΑΔΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗΣ / Πολλαπλών κοιλοτήτων |
| Τύπος προϊόντος | Τμήματα χύτευσης πεπιεσμένου αλουμινίου |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
|---|---|
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα3.2 |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Σχήμα | Στρογγυλό τμήμα |
|---|---|
| Μήκος | ανώτατα 5m |
| Βιομηχανία Εφαρμογών | Αισθητήρας |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός ψεκασμού υλικού |
| Μηχανές | CNC Μηχανές Μηχανικής |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Ανεκτικότητα | 0.1 mm |
| Πάχος | 1.5mm |
| Ελάχιστο πάχος τοίχων | 0.8mm |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
| Επίσκεψη εργοστασίων | Καλωσήρθατε όποτε θέλετε. |
|---|---|
| Προσδιορισμός | ISO SGS Rohs |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα στροφής CNC |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ | Από τη θάλασσα Express/By Air/By |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
|---|---|
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| Λογότυπο | Λογότυπο συνήθειας διαθέσιμο |
| Επίσκεψη εργοστασίων | Καλωσήρθατε όποτε θέλετε. |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
|---|---|
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ | Από τη θάλασσα Express/By Air/By |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| Δάχος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τύπος | Roller Shades, Roller |
| Τελείωσε. | Ανώδωση, φινίρισμα εργοστασίου, ηλεκτρική επιφάνεια, γυαλιστερότητα, αμμοσφαιρίωση, επίστρωση σε σκό |
| Χρήση | Βιομηχανική |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό |