| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
|---|---|
| Επιφάνεια | Λιγάκι, χωρίς σπασμούς και γρατζουνιές |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
| Χρόνος προετοιμασίας εργαλείων | 10 ημέρες |
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Διαρθρώσεις υποστήριξης | Αυτόματος ή χειρωνακτικός |
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
| Τύπος | ΒΔ, JIS, DIN, ASTM, BS, NF |
|---|---|
| Κόστος μούχλας | Μπορεί να είναι δωρεάν αν η μαζική παραγωγή |
| Υλικό | μέταλλο |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
| Κλειστή λέξη | Μέρη ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Εφαρμόζεται | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία | Ρίψη κύβων αργιλίου |
| Σωλήνες | Πολυ κοιλότητα |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
|---|---|
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Τιμή μονάδων | Παραπομπή: Per See The Drawing |
| Υλικό | μέταλλο |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμος |
| Ανοχή | 0,1 mm |
| Φινίρισμα | επικάλυψη σε σκόνη |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Ονομα | Μέρη χύτευσης |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο, ψευδάργυρος, μαγνήσιο, κ.λπ. |
| Μέθοδος κατεργασίας | Πυροβολές + Επεξεργασία |
| Δευτερεύουσα κατεργασία | Πατώντας, άλεση, λείανση |
| Λογισμικό | CAD/CAM/CORELDRAW/PRO/E/UG/IGS/STP |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
|---|---|
| Υλικό | μέταλλο |
| Χρόνος προετοιμασίας εργαλείων | 10 ημέρες |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5~16mm |
| Τιμή μονάδων | Παραπομπή: Per See The Drawing |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |