| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Εκτύπωση | Σημείωση με λέιζερ |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Ειδικότητα | Επαγγελματική εκπαίδευση υψηλή ακρίβεια |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Υπηρεσία | Ο προσαρμοσμένος cOem, OEM/ODM/Customized/Design, cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία, που σύρει στη |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα,ΜΕΛΑΝΟ,προσαρμοσμένο,Ασημένιο/κόκκινο/μαύρο/χρωματιστό |
| Εφαρμογή | κλπ.Βιομηχανικός εξοπλισμός, Ιατρικές εφαρμογές, Αυτοκινητοβιομηχανία/ Ιατρική/Γεωργική/Τρένο/Βαλβίδ |
| Τελείωσε. | χρώμα ανωτισμός,κατασκευή από νικέλιο,μαύρο ανωτισμό,ζάλωμα θερμής βύθισης |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή, Διαθεσιμότητα |
| υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
|---|---|
| Διάμετρος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Material | Aluminum, Steel, Stainless Steel, Brass, Copper, Titanium, Etc. |
|---|---|
| Color | Any color,BLACK,customized,Silver/red/black/colorful |
| Application | etc.,Industrial Equipment,Medical Applications,Auto /medical/agricultural/train/valve/textile,Medical Equipments |
| Drawing File | 3D/ DWG/ PDF/ STEP/ STP/ Original Sample |
| Dimension | Customized |
| Επεξεργασία | Ρίψη κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μικροεπεξεργασία | Ναι, είναι. |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Διαδικασία | κύβος Casting+machining αργιλίου |
| Εφαρμόζεται | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
| Ακατέργαστη | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
| Εκτύπωση | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Εκτύπωση | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
| Δοκιμή και επιθεώρηση | Έκθεση ελέγχου SGS/CITIC |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Εκτύπωση | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
| Δοκιμή και επιθεώρηση | Έκθεση ελέγχου SGS/CITIC |
| Ακατέργαστη | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |