| Quality | 100% Inspection |
|---|---|
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Machining Type | CNC Machining |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, αποκοπή, άλλα |
|---|---|
| Μέθοδος επεξεργασίας | 5-άξονας |
| Τύπος σχεδίασης | STP, STL, IGS, CAD κλπ. |
| Κλειστές λέξεις | 5 άξονας CNC που επεξεργάζεται την υπηρεσία στη μηχανή |
| Υλικές δυνατότητες | Αλουμίνιο, χάλυβα, χαλκό κλπ. |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
|---|---|
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Πρότυπο | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, επίπεδο ή προσαρμοσμένο |
| Δωρεάν δείγματα | - Ναι, ναι. |
| Συσκευή | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή όπως συζητήθηκε |
| Χρήση | Βιομηχανική |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Μετρική, UNC, UNF, BSW, κλπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Πρότυπο | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Αντιμετωπίστε | Επεξεργασία CNC, Στρίψιμο CNC |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα3.2 |
| Ακατέργαστη | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
|---|---|
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
| Εκτύπωση | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Δοκιμή και επιθεώρηση | Έκθεση ελέγχου SGS/CITIC |
| Υλικό προϊόντος | ατσάλι |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | COem & υποστήριξη ODM |
| Σχήμα | Στρογγυλό τμήμα |
| Λέξη κλειδί | Τόρνοι Cnc Μηχανουργικά Μέρη Τόρνος Cnc |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός ψεκασμού υλικού |
| Διάμετρος | 20.3mm ή σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Εργαλεία CNC για το δέρμα |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία, άλεση, χτύπημα, άλεση |
|---|---|
| Μεταφορές | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Τελείωσε. | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Τόπος καταγωγής | DongGuan, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |