| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| OEM & ODM | Ο μηχανικός μας μπορεί να ελέγξει και να συζητήσει το σχέδιο σας, μεγάλη βοήθεια! |
|---|---|
| Δάχος | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, επίπεδο ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό |
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, μπλε, χρώμα ξύλου, χρώμα επίστρωσης σκόνης RAL, και ούτω καθεξής |
| Συσκευή | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή όπως συζητήθηκε |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Τύπος | Roller Shades, Roller |
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, μπλε, χρώμα ξύλου, χρώμα επίστρωσης σκόνης RAL, και ούτω καθεξής |
| Μέγεθος | Τυπικό ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Επίσκεψη εργοστασίων | Καλωσήρθατε όποτε θέλετε. |
| Λογότυπο | Λογότυπο συνήθειας διαθέσιμο |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος τουρμπίνης | Υδρο στρόβιλος Pelton |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Σχέδιο | CNC ακρίβειας cOem κατεργασία |
| Ανεκτικότητα | +/- 0,005 χλστ |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατεργασία ακρίβειας |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, μπλε, κ.λπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδυνση, επιχρίωση, ζωγραφική κ.λπ. |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, μπλε, χρώμα ξύλου, χρώμα επίστρωσης σκόνης RAL, και ούτω καθεξής |
| Χρήση | Βιομηχανική |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Τυπικό ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Αντιμετωπίστε | Επεξεργασία CNC, Στρίψιμο CNC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Τύπος τουρμπίνης | Υδρο στρόβιλος Pelton |
| Προσαρμοσμένη εξυπηρέτηση | OEM ODM |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα3.2 |
| Προσαρμοσμένη εξυπηρέτηση | OEM ODM |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο, ανά σχέδιο του πελάτη |
| Αριθμητικός έλεγχος | ΚΑΤ |
|---|---|
| Συμβατότητα υλικού | Μέταλλο, πλαστικό, ξύλο |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/σύνθεση/αλουμίνιο |
| Μεταφορές | Σαν απαίτηση του πελάτη |