| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Εκτύπωση | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
| Ακατέργαστη | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | 0.03 |
| Ονομασία | Τμήματα στροφής CNC |
|---|---|
| λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλυβα άνθρακα κ.λπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
| Τύπος τουρμπίνης | Υδρο στρόβιλος Pelton |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Αντιμετωπίστε | Επεξεργασία CNC, Στρίψιμο CNC |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο, ανά σχέδιο του πελάτη |
| Δημοφιλές χρώμα | Μαύρο/μπλε/σκοτεινό γκρίζο/πορτοκαλί/κόκκινο κ.λπ. |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Ακατέργαστη | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Λογισμικό | CAD/ CAM/ CorelDraw/ PRO/ E/ UG/ IGS/ STP |
|---|---|
| Casting Rough | Ra1,6-6,3 |
| Λέξη κλειδί | Μέρη χύτευσης |
| Επιφάνεια | Σαν απαίτηση του πελάτη |
| Προϊόν | Μέρη χύτευσης |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Εφαρμογή | κατεργασία ακρίβειας |
|---|---|
| βάρος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Μεταλλικά, πλαστικά |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Τελεία επιφάνειας | Γυάλισμα, Αμμοβολή, Βούρτσισμα |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή, Διαθεσιμότητα |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια | Ανωδωμένο, σκόνη, σπρέι |
| Προδιαγραφές | Rohs, SGS |
| Εργασία | Επεξεργασία CNC, Τυποποίηση CNC |
| Υπηρεσία | Ο προσαρμοσμένος cOem, OEM/ODM/Customized/Design, cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία, που σύρει στη |
| Μέγεθος Πίνακα | Custiomized |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC58-64, Σύμφωνα με το υλικό |
| Έλεγχος ποιότητας | Έκθεση ελέγχου πλήρους μεγέθους |
| υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Υψηλή ακρίβεια | 00,001-0,002 mm |