| Ανεκτικότητα | +/- 0.1mm |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο Logo |
| Υλικό φορμών | Σιλικόνη |
| Ακριβότητα | +/- 0,05 mm |
| Διοργάνωση | Υψηλής ποιότητας χυτά |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
|---|---|
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Τιμή μονάδων | Παραπομπή: Per See The Drawing |
| Υλικό | μέταλλο |
| Μηχανές | CNC Μηχανές Μηχανικής |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | COem & υποστήριξη ODM |
| Βιομηχανία Εφαρμογών | Αισθητήρας |
| Σχήμα | Στρογγυλό τμήμα |
| Σκληρότητα | HRC58-64, Σύμφωνα με το υλικό |
| Παράδοση | Παράδοση σε όλο τον κόσμο |
|---|---|
| Διάσταση | 300*100*40 χιλιοστά |
| Διοργάνωση | Υψηλής ποιότητας χυτά |
| Υλικό φορμών | Σιλικόνη |
| Ακριβότητα | +/- 0,05 mm |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
|---|---|
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
| Τύπος νήματος | Μετρική, UNC, UNF, BSW, κλπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Όνομα | Τμήματα στροφής CNC |
|---|---|
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλυβα άνθρακα κ.λπ. |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη, Ζωγραφική, Ανωδίαση κ.λπ. |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, τιτάνιο κλπ. |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Μετρική, UNC, UNF, BSW, κλπ. |
| Λειτουργία | Υπηρεσία CNC αλουμινίου |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία CNC, τρυπήματα, χτυπήματα |
| Ανοχή | 0,01 mm |
| Ασφάλιση ποιότητας | ISO/TS16949: 2009 |
|---|---|
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Διαδικασία | κύβος Casting+machining αργιλίου |
| Σωλήνες | Πολυ κοιλότητα |
| Κλειστή λέξη | Μέρη ρίψεων κύβων |
| Σχέδιο | CNC ακρίβειας cOem κατεργασία |
|---|---|
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο, ανά σχέδιο του πελάτη |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Κύριο Prosess | Τόρνευση CNC/Φρεζάρισμα CNC κ.λπ |