| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
|---|---|
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές, αεροπορική, θαλάσσια |
| Κόστος μούχλας | Μπορεί να είναι δωρεάν αν η μαζική παραγωγή |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
| Επιφάνεια | Λιγάκι, χωρίς σπασμούς και γρατζουνιές |
| Τύπος | μέρη βαθιών σχεδίων |
|---|---|
| Υλικό | μέταλλο |
| Χρόνος προετοιμασίας εργαλείων | 10 ημέρες |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5~16mm |
| Τιμή μονάδων | Παραπομπή: Per See The Drawing |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Ανεκτικότητα | 0.1 mm |
| Πάχος | 1.5mm |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα 0,8-3.2 |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατεργασία ακρίβειας |
| Σκληρότητα | HRC 40-60 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδυνση, επιχρίωση, ζωγραφική κ.λπ. |
| Τελεία επιφάνειας | Γυάλισμα, Αμμοβολή, Βούρτσισμα |
| Διοργάνωση | Υψηλής ποιότητας χυτά |
|---|---|
| Ζωή της Μούχλας | 25-50 σφαίρες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, βαφή, επικάλυψη, μεταξένια οθόνη |
| Άρθρο | Γρήγορο πρωτότυπο κενών ρίψεων |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-2 εβδομάδες |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Τύπος σχεδίασης | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
| Δείγμα | τρισδιάστατος που τυπώνεται |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |