| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
|---|---|
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5~16mm |
| Μηχανή επεξεργασίας | Μηχανή CNC, μηχανή κοπής λέιζερ |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Χρώμα | Αρχική |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος σχεδίασης | JPG/PDF/DWG/IGS/STP/ κλπ. |
| Ακατέργαστη | 0.8um Ra |
| Εμπορικό σήμα | ΑΣΣΟΣ |
|---|---|
| Βιομηχανία Εφαρμογών | Αισθητήρας |
| Λέξη κλειδί | Τόρνοι Cnc Μηχανουργικά Μέρη Τόρνος Cnc |
| Μήκος | ανώτατα 5m |
| Όνομα μέρους | Ένθετο πυρήνα |
| Σχήμα | Στρογγυλό τμήμα |
|---|---|
| Μήκος | ανώτατα 5m |
| Βιομηχανία Εφαρμογών | Αισθητήρας |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός ψεκασμού υλικού |
| Μηχανές | CNC Μηχανές Μηχανικής |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, αεροδιαστημική, ιατρική, ηλεκτρονική, μηχανήματα κλπ. |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Εκτύπωση | Σήμανση με λέιζερ |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC Εργαλεία CNC |
| Επιφάνεια | Ανωδικοποιημένο, σκόνη |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, αεροδιαστημική, ιατρική, ηλεκτρονική, μηχανήματα κλπ. |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού | AutoCAD |
| Δοκιμή και επιθεώρηση | Έκθεση ελέγχου SGS/CITIC |
| Εκτύπωση | Σήμανση με λέιζερ |
| Τραχύτητα | Ra0.2 ~ Ra3.2 |
| Ανεκτικότητα | +/- 0,005 χλστ |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατεργασία ακρίβειας |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, μπλε, κ.λπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδυνση, επιχρίωση, ζωγραφική κ.λπ. |
| Product Name | 403 Forbidden |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Server | openresty |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Packaging Details | As customer requirements |
| HTTP Status | 403 |
|---|---|
| Forbidden Access | Yes |
| Error Handling | 403 Error |
| Access Control | Restricted |
| Server Response | Forbidden |
| Μηχανές | CNC Μηχανές Μηχανικής |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | COem & υποστήριξη ODM |
| Βιομηχανία Εφαρμογών | Αισθητήρας |
| Σχήμα | Στρογγυλό τμήμα |
| Σκληρότητα | HRC58-64, Σύμφωνα με το υλικό |