| Δυνατότητα εκτύπωσης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC 40-60 |
| Εφαρμογή | κατεργασία ακρίβειας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδυνση, επιχρίωση, ζωγραφική κ.λπ. |
| Επεξεργασία της επιφάνειας | Ρα 0,8-3.2 |
| Ελάχιστο μέγεθος λεπτομέρειας | 0.1 mm |
|---|---|
| Τεχνολογία Τύπου | FDM, SLA, SLS |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Δείγμα | τρισδιάστατος που τυπώνεται |
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Μέρη ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Υλικό | Ζήχαρο Αλουμίνιο |
| Σχεδιασμός | Σχέδιο φορμών |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Διαδικασία | Χύτευση με πετσέτα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λάμψη, βαφή, επικάλυψη, μεταξένια οθόνη |
|---|---|
| Διοργάνωση | Υψηλής ποιότητας χυτά |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Άρθρο | Γρήγορο πρωτότυπο κενών ρίψεων |
| Τύπος κατασκευής | Σιδηροπλαστική σιλικόνης |
| Διάσταση | 300*100*40 χιλιοστά |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | +/- 0.1mm |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο Logo |
| Ζωή της Μούχλας | 25-50 σφαίρες |
| Διοργάνωση | Υψηλής ποιότητας χυτά |
| Τεχνολογία Τύπου | FDM, SLA, SLS |
|---|---|
| Εργαλεία CNC | Όχι κατεργασία CNC |
| Υλικό | PLA, ABS, PETG, Nylon, TPU, κλπ. |
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
| Τελεία επιφάνειας | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Εφαρμογή | Επεξεργασία μετάλλων |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία | Μηχανή τυποποίησης και κάμψης |
| Υλικό | μέταλλο |
| Τεχνολογία | Δυναμική κάλυψη |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο, μπλε, χρώμα ξύλου, χρώμα επίστρωσης σκόνης RAL, και ούτω καθεξής |
| Χρήση | Βιομηχανική |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Τυπικό ή προσαρμοσμένο μέγεθος |