| Υλικό | μέταλλο |
|---|---|
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Σκόνη | μέσα ή έξω |
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές, αεροπορική, θαλάσσια |
| Μέγεθος | Ως σχέδιο προϊόντος σας |
| Ονομα | Μέρη χύτευσης |
|---|---|
| Μερών υλικό | Εξαρτήματα κράματος αλουμινίου / ψευδαργύρου / μαγνησίου |
| Επιφάνεια | Επικάλυψη, ηλεκτροφόρηση κ.λπ. |
| Σχέδιο | Σχεδιασμός καλουπιών |
| Αιτήσεις | Η ηλεκτρική αεροδιαστημική βιομηχανία αυτοκινήτων |
| Ασφάλιση ποιότητας | ISO/TS16949: 2009 |
|---|---|
| Επεξεργασία | Χύτευση αλουμινίου |
| Κοιλότητα | Πολυεπίπεδη κοιλότητα |
| Τύπος υπηρεσίας | Προσαρμοσμένο & OEM |
| Μικροηργάνωση | Ναι, είναι. |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Ανεκτικότητα | ±0,1 mm |
| Ονομασία | Συγκόλληση μετάλλων φύλλων |
|---|---|
| Υπηρεσίες | Οργανωτής κατασκευής |
| Επεξεργασία | MIG |
| μάρκα | Φυλή |
| Τύπος | ISO14001 |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | < 700°C |
|---|---|
| Αποσύνθεση θερμότητας | Αποτελεσματική |
| μέγεθος | Διαφορετικά μεγέθη διαθέσιμα |
| Υλικό | Κεραμικά, SiC, Al2O3, SiO2,Al4C3 |
| Επισκευή | ≤2‰ |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Ονομασία | Σφραγισμένα φύλλα μετάλλου |
| Τύπος | ISO14001 |
| Μέγεθος | παραδοσιακό |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
|---|---|
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Υλικό | Κεραμικά, SiC, Al2O3, SiO2,Al4C3 |
|---|---|
| Χρώμα | Πράσινο, μαύρο, άσπρο, γκρι |
| Τραχύτητα επιφάνειας | 0.3-08 |
| Δύναμη μόνωσης | ≥15KV/mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Μέχρι 1000°C |
| Ονομα | Μέρη χύτευσης |
|---|---|
| Σχέδιο | Σχεδιασμός καλουπιών |
| Επιφάνεια | Επικάλυψη, ηλεκτροφόρηση κ.λπ. |
| Μερών υλικό | Εξαρτήματα κράματος αλουμινίου / ψευδαργύρου / μαγνησίου |
| Εξοπλισμός κατεργασίας | Άξονας 3/4/5 |