| Θερμική αγωγιμότητα | 9~180 MW/m.K. |
|---|---|
| Επισκευή | ≤2‰ |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | < 700°C |
| Μηχανική δύναμη | ≥3000MPa |
| υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Πάχος | 0.5mm-10mm |
| Υλικό | από αλουμίνιο, από ανοξείδωτο χάλυβα, από χαλκό |
|---|---|
| Τελείωσε. | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Έπιπλα |
| Διαδικασία παραγωγής | Στάμπαρισμός, Κόψιμο, Τυλιγμός |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ονομα | Μέρη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα | Το λευκό, κενό, κόκκινο, υποστήριξη προσαρμόζει |
| Υλικό προϊόντος | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Κοιλότητα μούχλα | 2 καλούπι κοιλότητας |
| Διάμετρος | 20.3mm ή σύμφωνα με το σχέδιο |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Κλειστή λέξη | συστατικά cnc της μηχανής |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
|---|---|
| Επίσκεψη εργοστασίων | Καλωσήρθατε όποτε θέλετε. |
| Επιθεώρηση | 100% που επιθεωρείται |
| Κλειστή λέξη | συστατικά cnc της μηχανής |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
| Ανεκτικότητα | 0.05mm~0.10mm |
|---|---|
| Εμφάνιση | Γλυκό και Αδιάβροχο |
| Επίπεδο δεξιοτήτων | Απαιτεί Επαγγελματίες Ζυθοποιούς |
| είδος επιχείρησης | εργοστάσιο, κατασκευαστής |
| Μέγεθος | Ζωγράφοι πελάτη, προσαρμοσμένα, προσαρμοσμένα |
| Ελάχιστο πάχος τοίχων | 0.8mm |
|---|---|
| Στυλ | Παιχνίδι κινούμενων σχεδίων, ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ |
| Διάσταση | 290*140*60mm |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Ανεκτικότητα | 0.010.05mm ή προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, κόκκινο, μπλε |
|---|---|
| Ναυτιλία | Με ταχυδρομική/αεροπορική/θαλάσσια μεταφορά |
| Αναγνωρισμός | ISO SGS Rohs |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Τμήματα στροφής CNC | Άξονες, καρφίτσες, θάμνοι, γρανάζια κλπ. |
| Κλειστή λέξη | Τμήματα αλεύρισης CNC |
|---|---|
| Υπηρεσία εξατομικευμένων προϊόντων | ΟΜ ΟΜ |
| Μηχανουργικός εξοπλισμός | Μηχανική Φρέζας |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Αντιμετωπίστε | Επεξεργασία με CNC, Στρίψιμο με CNC |